Profil & Boru Kıvırma Makinesi - APB30

  • Anasayfa
  • Profil & Boru Kıvırma Makinesi - APB30
thumb thumb

APB Manuel ve Motorlu Manuel üst rulo profil bükme makineleri, dünyadaki en geniş profil bükme serisine giriş seviyesidir.

Son derece kullanıcı dostudur ve aynı zamanda çok çeşitli profillerin bükülmesinin en ekonomik yoludur. Üst rulo pozisyonu tekrarlanabilirlik için doğrusal bir skala ile manuel olarak ayarlanır.

APB Manuel ve Motorlu Serideki Manuel Rulo Bükücü, her uygulamaya uyacak şekilde hem iki hem de üç tahrikli ruloya sahiptir - üç tahrikli rulo makinesi daha sıkı yarıçaplara uygundur ve malzeme işaretini en aza indirir.

APB Manuel ve Motorlu seri sadeliği ve güvenilirliği, çıraklardan deneyimli işçilere kadar herkesin bu manuel profil bükme makinelerinin yeteneklerini kolayca en üst düzeye çıkarmasını sağlar.

Hem yatay hem de dikey çalışma pozisyonları, en küçük çalışma alanlarında bile bir APB Manuel ve Motorlu seri profil bükücünün yerini almasını sağlar.

Manuel ve Motorlu Rulo Bükme Aparatı - APB Manuel ve Motorlu Serisi, profil bükme pazarına girmenin harika ve uygun maliyetli bir yoludur.


Benzer Ürünler