Hidrolik Kalıp Alıştırma Presleri

  • Anasayfa
  • Hidrolik Kalıp Alıştırma Presleri
thumb thumb thumb thumb

Tescilli deneme pres kontrol sistemlerimiz, üretim preslerinin performans özelliklerini simüle etme yeteneği sağlayarak son derece hassas ön üretim denemeleri sağlar.
Bu presler, üstün plaka paralelliği için büyük boyutlu kılavuz bileşenleri ve yüksek derinlik - açıklık oranlarına sahiptir. Bu avantaj, hassas hidrolik ve elektrik kontrol paketi ile birleştiğinde hassas, tekrarlanabilir ve güvenilir çalışma sağlar.

AKOMAC hidrolik deneme presleri, takımların üretim öncesi testi için gerekli kalıp veya kalıp deneme süresini en aza indirir. Bu, üretim preslerinin daha fazla kullanılmasını sağlar ve özellikle kısa süreli veya tam zamanında üretim için kritik olan daha hızlı geri dönüş sürelerini sağlar.

AKOMAC hidrolik deneme presleri, üretim presinin çalışma parametrelerini optimize etme yeteneği sunmak için yüksek esneklik ve işlevsellik ile tasarlanmıştır.
Bu hidrolik presler, ağır hizmet tipi üretim preslerimizle aynı yüksek standartlara ve yapı kalitesine göre tasarlanmıştır. Buna göre, AKOMAC hidrolik deneme presleri çok yönlüdür, çünkü gerektiğinde tam üretim için de kullanılabilirler, ekipmanın ömrü üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.


Benzer Ürünler