Hidrolik Portal Tip Presler ( Doğrultma Presi )

  • Anasayfa
  • Hidrolik Portal Tip Presler ( Doğrultma Presi )
thumb

Hidrolik doğrultma presimiz yüksek kaliteli S355JR çelikten imal edilmiştir. Bu modeller hareketli bir silindire ve hareketli bir portala / köprüye sahiptir. Ana başlığın ve çerçevenin hareketi, kolay ve zahmetsiz bir çalışma için motorludur. Frekans çeviricili ve dişli kayışlı bir motor, çerçevenin boylamasına yer değiştirmesini gerçekleştirir. Bu özellik hassas ve hassas hareketler sağlar.

AKOMAC doğrultma presleri çift etkili bir silindir ile donatılmıştır. Ayrıca, bu silindir krom kaplamalı bir piston ve çıkarılabilir bir tutma plakası içerir. Ayrıca, belirli işlere yönelik aletleri uyarlamak için plaka sonunda işlenir. Ayrıca, silindir strokunu uç strok limit anahtarları ile düzenlemek kolaydır. İki hızlı motorlu hidrolik ünite, karşı basınç olduğunda yüksek hızın otomatik olarak ayrılmasını sağlar.

Bu portal preslerin çalışması uzaktan kumandalı bir asma kumanda vasıtasıyla yapılır. Bu düğmelerle yavaş veya hızlı bir yaklaşım ve dönüş hızı arasında seçim yapabilirsiniz. Kontrol panelinde çalışma modunu seçmek için bir anahtar bulunur (manuel veya yarı otomatik).

Doğrultma presimizi iki yıl garanti ile teslim ediyoruz. Ayrıca, bunları sadece tanınmış markaların yüksek kaliteli bileşenleri ile üretiyoruz. Ayrıca, mümkün olan en yüksek kaliteyi garanti etmek için en son CE düzenlemelerini yerine getirirler.

Aksesuarlar ve kişiye özel düzleştirme presi
Hidrolik portal preslerimizi düz frezelenmiş bir alt masa gibi çeşitli seçeneklerle teslim edebiliriz. Ayrıca basının boyutlarını ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabiliriz. 3000 tona kadar ve maksimum 2000 mm x 12000 mm masa ebadında yapabiliriz.


Benzer Ürünler