Müşteri Servisi

AKOMAC, Akomac makinenizin optimum ve uzun ömürlü çalıştığından emin olmak için Akomac, önleyici ve düzeltici bakım yapan, yedek parça sağlayan, makinelerin montajı, sahiplerinin, operatörlerinin eğitim ve öğretimini yapan profesyonel teknik desteğe sahip küresel bir pazar sonrası organizasyona sahiptir. satıcıları.
Akomac, müşterilerimize programlama ve makine operasyonları konusunda ek eğitim ve öğretim sağlamaktadır. Eğitim, makinelerin potansiyelinden tam olarak yararlanmak isteyenlere yöneliktir. Bayilerin, bakım ve destek ile ilgili müşteri taleplerini karşılamak için eğitim ve öğretim ile uyum programı vardır.

Kurulum, önleyici ve düzeltici bakım veya teknik destek ihtiyaçları için lütfen ülkenizdeki bir yerel temsilci ile iletişime geçin.

Akomac'ın ülkenizde yerel bir bayii yoksa, lütfen Türkiye ofisimizle iletişime geçin: Müşteri Hizmetleri
Telefon: +90 224482 20 24

Teknik Destek

Akomac'ta sadece makinelerimizin kalitesiyle gurur duymakla kalmıyor, aynı zamanda müşteri hizmetleri ve desteğinin önemine de öncelik veriyoruz. Önleyici ve koruyucu bakım yapmak, operatörler, sahipler ve bayiler için her bir makinenin yedek parçalarını, kurulumunu, eğitimini ve eğitimini sağlamak için profesyonel teknik destek her zaman mevcuttur.

Mesaj Gönderin

Yedek Parça

Akomac olarak size orijinal AKOPRESS, KORBEND ve KORKUSUZ MAKINA yedek parçaları tedarik edecek bir yedek parça bölümümüz bulunmaktadır. Akomac'ın ülkenizde yerel bayisi yoksa, lütfen Türkiye ofisimizle iletişime geçin: Yedek parçalar Telefon: +90 224 482 20 24 veya aşağıdaki bağlantıdan Bize Ulaşın.

Mesaj Gönderin