Fiber Lazer Kesim - WING-SC Serisi

  • Anasayfa
  • Fiber Lazer Kesim - WING-SC Serisi
thumb

Fiber lazer teknolojisi, lazer kesimde en son gelişmedir. Lazer ışını aktif bir fiber ile oluşturulup bir fiber kablo üzerinden makine kesme kafasına iletilir. Fiber kesme sistemi öncelikle ince ile orta kalınlıktaki sacları işlemek için uygundur. Aynı zamanda bakır ve pirinç gibi demir dışı metalleri de keser.

Mükemmel ışın kalitesinden dolayı, fiber lazerler, lazer hassas kesim alanında farklı uygulamalar için ilk tercihtir. Fiber lazer, yüksek işlem hızları ve min. kerf ile müşterilerini tatmin eder.

AKOMAC Fiber Lazer kesme prosesleri, özellikle ince malzemelerde yüksek kesim hızlarında daha hızlı lazer ışını sağlayarak döngü sürelerini azaltır. Diğer Lazer Teknolojilerini kıyasla daha avantajlıdır.

AVANTAJLAR;

 -- Işık üreten kaynakta hareketli parça veya aynalar yoktur; bakım gereksinimlerini ve işletme maliyetlerini düşürmek açısından belirgin bir avantajı vardır.

 -- Elektrik verimliliği çok daha yüksektir, bu da işletme maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.

 -- İnce malzemeyi daha yüksek hızlarda keser.

 -- Yansıtıcı malzemeleri, makineye zarar vermeden rahatlıkla kesebilme özelliği vardır. Bu sayede bakır, pirinç ve alüminyumun sorunsuz kesilmesini sağlar.

 -- % 50 daha uzun servis aralıkları ve% 50 daha düşük servis maliyeti.

 -- Malzeme fire oranını en aza indirgeyerek malzeme tasarrufu sağlar ve böylece verimliliği arttırır.


Benzer Ürünler